P D T

Yükleniyor

2013 yılından beri hizmet veren, 2017 yılı içerisinde şekillenen alt markaları da dahil olmak üzere Podoloji Türkiye ve bağlantılı hiçbir bağlamı ticari amaç gütmemektedir. Podoloji Türkiye adıyla ücret talebinde bulunanlara itibar edilmemelidir.

Gayrı-resmi proje yapısı site ve diğer masraflarını gönüllü ekibin gönüllü maddi katkılarıyla karşılamaktadır. Nitekim takipçiler isteklerine bağlı olarak bu çalışmalara bağışta bulunabilirler. Bağış işlemleri projenin burada yer alan bağış sayfasındaki yöntemlerle sağlanmaktadır.

Son Yazılar

Hakkımızda

Podoloji Türkiye, 2013 yılının Ekim ayından beri web platformlarını kullanarak “Podoloji” ve ayak sağlığını konu alarak içerikler üreten gayri-resmi bir projedir.

Bize Katılın

Bir podologsanız yazarlık için, hizmet veren bir podolog barındırıyorsanız işletmeniz için başvurabilirsiniz. Bu başvurular tamamen ücretsizdir.

Bu sitenin içeriği kişileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamaz. Site, Sağlık Bakanlığı’nın 15/02/2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesine göre ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamında hazırlanmıştır.

©2013-2021 Podoloji Türkiye – Tüm hakları saklıdır.
Geliştirici: Serdar Esentürk