Neler Yeni?
Podoloji Türkiye© Forum

Türkiye'nin ilk ve tek ayak sağlığı hakkındaki forum platformuna hemen bugün üye olun. Üstelik ücretsiz!

Rehber Bir forum kaynağını nasıl indirebilirim?

Durum
Bu konu cevaplar için kapatılmıştır.

serdar_esenturk

Kurucu
Yönetici
Proje Lideri
Katılım
9 Ekim 2020
Mesajlar
30
Çözümler
1
Tepki Puanı
47
Puanlar
18
Podoloji Türkiye© Forum'da yer alan "Kaynaklar" sayfası, Podoloji ve ayak sağlığını konu alan herhangi bir dosya, ortam öğesi (resim, video vs.) ve bağlantı içeriğinin yayınlandığı özel bir alandır. Kaynaklar detaylarıyla listelenir ve forum izinleri çerçevesinde üyeler tarafından indirebilir. Kaynakları sadece forum yetkilileri ve forumda "Podolog" unvanını alan kişiler ekleyebilir. Herhangi bir indirebilir kaynak dosyasını bilgisayarınıza ya da akıllı telefonunuza kaydetmek için sırasıyla şu adımları takip edebilirsiniz:
  • Öncelikle uygunluğunuzu kontrol edin. Üye değilseniz kaynaklara erişmek için foruma üye olmanız gerekir.
  • Kaynakları indirebilmek forumda en az 5 mesajınızın olması ya da burada yer alan anlatımdan forum üyeliğinize "Podolog" unvanı almanız gerekmektedir.
  • Üyeliğinizin kaynak indirmesi için gereken şartları sağlaması halinde ilgili kaynak sayfasında "Dosyayı indir" isimli bir buton görüntülenir. Eğer şartlar sağlanmıyorsa bu alanda "İndirmek için izniniz yok." yazısı yer alır.
  • Kaynakların sürümlerini kontrol etmek için ilgili kaynak sayfasında "Geçmiş" sekmesine göz atabilirsiniz. Bu, kaynağın en güncel halini görmenizi sağlar.
ÖNEMLİ - Kaynaklarla ilgili sorunların sorumluluğu (telif hakları, virüs, bozuk dosya vs.) kaynağı yükleyen üyelere aittir.
 
Durum
Bu konu cevaplar için kapatılmıştır.
Üst