P D T

Yükleniyor

Podoloji Türkiye’de yazar, blog içeriklerini oluşturan, güncelleyen ve oluşturduğu içeriğin devamlı takibini tutarak güncelliğini koruyan ekip üyesidir. Podoloji Türkiye’de yer alan herkes aynı zamanda projenin de bir üyesidir; fakat ekip üyesi olan herkes yazar değildir. Ekip üyeleri sadece projeyi temsil eden, belirli sorumlulukları bulunmayan manevi destekçilerdir.

Yazar

Yazar rolündeki kişilerin yetki ve sorumlulukları şunlardır:

  • İçerik oluşturmak, düzenlemek ve silmek.
  • Kullanıcılarla kurumsal kimlik çerçevesinde iletişim sağlamak
  • Ayak sorunlarına yönelik gönderilen soruları yanıtlamak
  • İçerik kaynaklarını araştırmak ve özgün halde sunmak.
  • İstatistik ve veri takibi yapmak.
  • Site ve ilgili platformlarında gözlemler yapmak ve olası sorunları bildirmek.

Ekip Üyesi

Ekip üyelerinin belirli rol ve sorumlulukları yoktur. Kimi zaman projeye fikirler sunarak destek olabilirken çoğu durumda projenin tanıtımıyla ilgilenirler. Ekip üyeliğinde yazardaki gibi “podolog” ya da Podoloji programı öğrencisi olma gibi bir zorunluluk bulunmamaktadır.

Ekip üyeleri yazarlara kıyasla tanıtımları yapılmaz, duyurulmaz ve yayınlanmazlar. Onlar bu projenin gönüllülük esaslı gizli kahramanlarıdır.

Ekip üyeliğinin bir başvurusu yoktur.

Podoloji programı mezunu ya da öğrencisiyseniz ve yazarlık şartlarını karşılıyorsanız yazarlık için başvurabilirsiniz.

Yazarlık için hemen başvur!

Hakkımızda

Podoloji Türkiye, 2013 yılının Ekim ayından beri web platformlarını kullanarak “Podoloji” ve ayak sağlığını konu alarak içerikler üreten gayri-resmi bir projedir.

Bize Katılın

Bir podologsanız yazarlık için, hizmet veren bir podolog barındırıyorsanız işletmeniz için başvurabilirsiniz. Bu başvurular tamamen ücretsizdir.

Bu sitenin içeriği kişileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamaz. Site, Sağlık Bakanlığı’nın 15/02/2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesine göre ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamında hazırlanmıştır.

©2013-2021 Podoloji Türkiye – Tüm hakları saklıdır.
Geliştirici: Serdar Esentürk