P D T

Yükleniyor

İşletmenizi Podoloji Türkiye’de tanıtarak müşteri potansiyelinizi genişletin.

Podoloji Türkiye, ayak sorunları yaşayan internet kullanıcılarını çözüm bulabilecekleri podologlara yönlendirmek amacıyla işletme kayıtlarını topluyor. Podolog barındıran işletmenizi eklediğinizde müşterileriniz tüm işletme bilgilerinize ulaşarak sizinle iletişime geçebilir, randevu alabilir ve bilgilendirilebilir.

Başlamadan önce işletme başvurusu için şartlarına mutlaka göz atmanızı öneriyoruz.

İşletmenizi eklemek size ne kazandırır?

 • Potansiyel yeni müşteriler
 • Ücretsiz reklam
 • İşletme kimliğinizin tanıtımı
 • Kolay yol tarifleri
 • Yeni işletme yorumları

İşletme kaydının aşamaları neler?

İşletme Başvurusu Formu

İşletme başvurunuzu aşağıdaki formda yer alan bilgileri doldurarak tarafımıza iletebilirsiniz. Gönderdiğiniz bilgileriniz 1-7 günlük süreç içerisinde değerlendirilir ve belirttiğiniz e-posta yoluyla tarafınıza olumlu ya da olumsuz cevap sağlanır.

  A — İşletme Yetkilisi Bilgileri

  Bu alandaki bilgilerin işletmeyi temsil ederek bu başvuruyu yapan kişi tarafından doldurulması gerekmektedir. Başvuru formunu dolduranın iş yeri sahibi ya da iş yerinde görevli bir podolog olma zorunluluğu yoktur. Bkz: İşletme Başvuru Şartları


  B — İşletme Bilgileri

  Bu alandaki bilgileri işletmeye göre doldurulmalıdır. Eğer işletme şubeler barındırıyorsa her biri için ayrı ayrı başvuruda bulunulması gerektiği unutulmamalıdır. Aksi halde sadece başvuruda bulunulan listelenecektir.  Genel Ayak Muayenesi3TO Spange® Tel UygulamasıBant UygulamasıOmega Tel UygulamasıTampon UygulamasıMedikal Ayak BakımıDiyabetik Ayak BakımıMantarlı Tırnak BakımıÇatlak Topuk BakımıDeforme Tırnak BakımıNasır BakımıStatik Ayak Analizi

  C — Ek Bilgiler

  İşletme başvurunuzla ilgili eklemek istediklerinizi yazabilirsiniz. Bu alan isteğe bağlıdır.


  Hakkımızda

  Podoloji Türkiye, 2013 yılının Ekim ayından beri web platformlarını kullanarak “Podoloji” ve ayak sağlığını konu alarak içerikler üreten gayri-resmi bir projedir.

  Bize Katılın

  Bir podologsanız yazarlık için, hizmet veren bir podolog barındırıyorsanız işletmeniz için başvurabilirsiniz. Bu başvurular tamamen ücretsizdir.

  Bu sitenin içeriği kişileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamaz. Site, Sağlık Bakanlığı’nın 15/02/2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesine göre ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamında hazırlanmıştır.

  ©2013-2021 Podoloji Türkiye – Tüm hakları saklıdır.
  Geliştirici: Serdar Esentürk