P D T

Yükleniyor

İşletme başvurunuzu göndermeden önce aşağıdaki şartları göz atmalısınız. Aksi halde şartları göz ardı etmeniz durumunda başvurunuz olumsuz sonuçlanabilir.

Şartlar

İşletme başvuruları aşağıdaki şartları kapsamaktadır.

  • İşletmenizde en az 1 podolog barındırıyor olmalısınız. (Barındırdığınız podolog ya da podologlara ait diploma bilgilerini başvurunuzun değerlendirmeye alındığı esnada talep edileceğini lütfen unutmayın.)
  • İşletme başvuruları ücretsizdir. Yüksek sıralama, öne çıkarılma ya da öncelik tanınma gibi taleplerde bulunamaz, bunlar için ücret teklif edemezsiniz.
  • İşletmeniz Podolojik Yaklaşımlar’ın gerektirdiği uygulamaları sağlıyor olmalıdır. Örneğin cilt bakımı ve estetik odaklı bir merkez olduğunu varsayarsak işletmeniz ayak sorunlarını ele alıyor dahi olsa kabul edilmeyebilir. Bu noktada işletmenizin kabul görebilmesi için ağırlık verdiği noktanın ayak sağlığına hitap eden sorunlar olmasıdır. Bir başka örnek ise; eğer kuaför salonu olduğunuzu ve işletmenizde manikür & pedikür uygulamalarına yer verdiğinizi baz alırsak bu durumda işletmeniz Podolojik Uygulamalar için yeterli donanım sunmayacağından kabul edilmeyecektir.
  • İşletmenize ait telefon numarası, e-posta adresi veya adres bilgisinden en az birini bizimle paylaşmalısınız.
  • İşletmenizin en az 3 aylık hizmet geçmişi ve mutlaka bir logosu bulunmalıdır.
  • İşletme başvurunuzda yer verdiğiniz mesaj ve cümlelerinizi anlaşılır, imla kuralları çerçevesinde göndermeye özen göstermelisiniz. Anlaşılamayan ya da geçersiz görülen durumlarda tarafınıza reddedilme nedeni ile ilgili bir e-posta gönderilmektedir.
  • İşletmeniz Türkiye sınırları içerisinde yer almalı ve farklı bir markayı taklit etmemelidir. Aynı şekilde farklı bir marka adına eğer yetkili değilseniz başvuruda bulunamazsınız.
  • Yabancı bir markanın Türkiye’deki distribütörü, franchisingi ya da şubesi olmanız başvurunuza engel değildir.
  • İşletmenizin memnuniyet değerlendirmesinin ortalaması 5,0 üzerinden 2,0 ve altına düştüğünde tarafınıza bilgi verilmeksizin yayından kaldırılır ya da başvurusu onaylanmaz.
  • İşletme bilgilerinizi sağladığınız formda yer alan tüm bilgilerinizi bizimle paylaştığınızı ve tarafımızca kullanımlarına izin verdiğinizi kabul etmiş sayılırsınız.

Süreç

İşletme başvurunuzu iletmeniz durumunda 1-7 gün zaman aralığında başvurunuzu yönelik olumlu ya da olumsuz yanıt e-postası tarafınıza iletilmektedir. Gelen e-posta olumsuz dahi olsa reddedilme bilgisine ait özet rapor sizinle paylaşılır. Bu durumda gerekli düzenlemeleri sağlayarak tekrar başvuruda bulunabilirsiniz. Eğer olumlu sonuçlanan bir e-posta bilgilendirmesi alırsanız sürecin sonuca ulaşması için gelen e-postaki talimatları tamamlamanız gerekebilir.

Fesih

İşletme başvurunuzun onaylanması durumunda kısa sürede profil sayfasına erişim sağlanabilir. Profil sayfasında en son bildirilen işletme bilgileri yer alır. Eğer işletme bilgilerinin son güncelleme bildirisinin üzerinden 3 ay ve daha fazla zaman geçmişse işletme kaydınız yönetim tarafından askıya alınır, yayından kaldırılır. Askıya alınmasıyla tarafınıza bu durum bildirilir ve bilgilerin sağlanmamasıyla 4’üncü ayın sonunda işletmeniz sistemden silinir. Toplamda 3 kez askıya alınan işletme profilleri kara listeye alınır.

Ayrıca işletme başvuruları sırasında toplanan verileri de hedef alan, genel koşullar ve şartları içeren sayfamıza göz atabilirsiniz. Gizlilik ve Telif Hakları

Sorun bildir.

Hakkımızda

Podoloji Türkiye, 2013 yılının Ekim ayından beri web platformlarını kullanarak “Podoloji” ve ayak sağlığını konu alarak içerikler üreten gayri-resmi bir projedir.

Bize Katılın

Bir podologsanız yazarlık için, hizmet veren bir podolog barındırıyorsanız işletmeniz için başvurabilirsiniz. Bu başvurular tamamen ücretsizdir.

Bu sitenin içeriği kişileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamaz. Site, Sağlık Bakanlığı’nın 15/02/2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesine göre ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamında hazırlanmıştır.

©2013-2021 Podoloji Türkiye – Tüm hakları saklıdır.
Geliştirici: Serdar Esentürk