Bir Podologa Danışın
Serdar Esentürk — Başvuru Hakkında

Genel Bilgiler

2013 yılından beri hizmet veren Podoloji Türkiye projesi kapsamında proje ekibimizi genişletiyoruz. 2017 yılının Temmuz ayına kadar sadece blog sitesi bünyesinde hizmet veren sitemizi üç farklı alt markası ile büyüttük. Dolayısıyla bu durum yeni ekip üyelerinin ihtiyacını oluşturdu. Yeni alt markalar ile proje bünyesinde yeni görev dağılımları ve planlamalar getirdik. Yazarlar arası katkı sisteminde de düzenlemeler yaptık.

Başvuru Süreci

Tüm başvuruları proje yönetiminin ortak düşünceleriyle değerlendiriyoruz. Başvurunuzdaki bilgilerin değerlendirmesi 24 saat, sonuca bağlanması ve geri bildirim sürecinin başlaması yaklaşık 1 hafta sürebilir. Bu bağlamda başvuru durumunuzu e-posta üzerinden takip etmeyi unutmayın. Başvurunuz olumlu ya da olumsuz sonuçlansa bile geri bildirim e-postası başvuru aşamasında belirttiğiniz e-posta adresinize gönderilir. Kabul olmayan başvurular eğer başvuru formunda yapılan bir eksiklikten dolayı ise başvuru işlemini mevcut eksikliği gidererek tekrarlayabilirsiniz.

Başvurunuz onaylandığında proje yönetimi tarafından kısa bir eğitim sürecine girmeniz gerekmektedir. Bu eğitimin temel başlıkları şu şekildedir:

  • Yazarlık Hakkında Temel Bilgiler
  • Wordpress Arayüzünü Tanıma
  • Wordpress'te Yayın Oluşturma
  • Wordpress Yayınını Kontrol Sürecine Hazırlama
  • Yayınlanan Blog Yazısını Düzenleme
  • Yayınlanan Yazıların İstatistik Takibi ve İçerik Güncellemesi
  • Kurumsal E-posta Hizmetinin Kullanımı

Bu eğitim sürecini ulaşım imkanınız varsa yüz yüze, yoksa çevrimiçi olarak alabilirsiniz. Başvurusu onaylanan yazarların eğitimi ücretsizdir. Yazarlık eğitimleri proje yönetimi tarafından yapılmaktadır.

Eğitim sonrası ilk yazılarınızda belirli bir pratik düzeyine ulaşana kadar diğer yazarlar size destek olacaklardır.