P D T

Yükleniyor

Ön Bilgi

Ayak Sağlığı Hakkında Yazanlar‘a (ASHY) katılma başvurunu göndermeden önce göz atmanı istediğimiz bir kaç başlık bulunuyor. Lütfen önce aşağıdaki bağlantıları ziyaret et.

Diğer Bilgiler

Başvuru Süreci

Yazarlık başvurunu gönderdikten sonra 1-7 gün içerisinde başvurunun değerlendirmesi olumlu ya da olumsuz seninle paylaşılıyor.

Olumluysa

İlgili bir yazar yazar hesabının ve profilinin oluşturulmasıyla ilgili sana rehberlik ederek seni yazarlık eğitimine hazırlıyor. Yazarlık eğitimini tamamladıktan sonra yazarlığın aktifleştiriliyor ve ilk içeriğini oluşturabiliyorsun.

Olumsuzsa

Muhtemelen gözünden kaçan bir kaç durum var. Yazarlık için uygunluğunu tekrar kontrol et. Şartlara uyuyorsan gönderdiğin başvurunda eksik ya da anlaşılmayan bilgilere yer vermiş olabilirsin. Bu durumda tekrar başvur.

Yazarlık Başvurusu Formu

Lütfen aşadağıdaki formda yer alan zorunlu (*) alanları eksiksiz ve doğru doldurduğunu dikkat et.


  Başvurunu Yaptıktan Sonra

  Başvurunu gönderdikten sonra 24 saat içerisinde bir takip numarası atanır ve başvurunu bu takip numarası ile aşağıdan takip edebilirsin.

  Takip numarası şöyle bir şeydir: PDT00B1

  Son Başvuru Hareketleri

  Hakkımızda

  Podoloji Türkiye, 2013 yılının Ekim ayından beri web platformlarını kullanarak “Podoloji” ve ayak sağlığını konu alarak içerikler üreten gayri-resmi bir projedir.

  Bize Katılın

  Bir podologsanız yazarlık için, hizmet veren bir podolog barındırıyorsanız işletmeniz için başvurabilirsiniz. Bu başvurular tamamen ücretsizdir.

  Bu sitenin içeriği kişileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamaz. Site, Sağlık Bakanlığı’nın 15/02/2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesine göre ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamında hazırlanmıştır.

  2020© Podoloji Türkiye – Tüm hakları saklıdır.
  Geliştirici: Serdar Esentürk