P D T

Yükleniyor

Ön Bilgi

Ayak Sağlığı Hakkında Yazanlar‘a (ASHY) katılma başvurunu göndermeden önce göz atmanı istediğimiz bir kaç başlık bulunuyor. Lütfen önce aşağıdaki bağlantıları ziyaret et.

Başvuru Süreci

Yazarlık başvurunu gönderdikten sonra 1-7 iş günü içerisinde başvurunun değerlendirmesi olumlu ya da olumsuz sonucuyla seninle paylaşılır.

Olumluysa

Ekibimizden ilgili biri yazar hesabının ve profilinin oluşturulmasıyla alakalı olarak sana rehberlik ederek seni yazarlık eğitimine hazırlar. Yazarlık eğitimini tamamladıktan sonra yazarlığın aktifleştir ve ilk içeriğini oluşturmaya başlayabilirsin.

Olumsuzsa

Muhtemelen gözünden kaçan birkaç durum var. Yazarlık için uygunluğunu tekrar kontrol et. Şartlara uyuyorsan gönderdiğin başvurunda eksik ya da anlaşılmayan bilgilere yer vermiş olabilirsin. Zaten olumsuz değerlendirilmenin nedeni sana e-postada bildirilir. Bu durumda sorunu düzeltip tekrar başvur.

Yazarlık Başvurusu Formu

Lütfen aşadağıdaki formda yer alan zorunlu (*) alanları eksiksiz ve doğru doldurduğunu dikkat et.


  Hakkımızda

  Podoloji Türkiye, 2013 yılının Ekim ayından beri web platformlarını kullanarak “Podoloji” ve ayak sağlığını konu alarak içerikler üreten gayri-resmi bir projedir.

  Bize Katılın

  Bir podologsanız yazarlık için, hizmet veren bir podolog barındırıyorsanız işletmeniz için başvurabilirsiniz. Bu başvurular tamamen ücretsizdir.

  Bu sitenin içeriği kişileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamaz. Site, Sağlık Bakanlığı’nın 15/02/2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesine göre ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamında hazırlanmıştır.

  ©2013-2021 Podoloji Türkiye – Tüm hakları saklıdır.
  Geliştirici: Serdar Esentürk