P D T

Yükleniyor

Podoloji Türkiye’de içerik üreten tüm yazarlar üniversite bazında eğitim gören veya görmüş, “podolog” unvanına sahip ya da aday kişilerdir.

Serdar Esentürk

Kurucu

Kocaeli Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu’nun Podoloji programından 2015 yılında mezun oldu. Ekim 2013 yılından bu yana “Podoloji Türkiye” çalışmasının proje liderliği ve yazarlığını üstleniyor.

Muhammed Malo

Koordinatör

Kocaeli Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu’nun Podoloji programından 2016 yılında mezun oldu. Mart 2015 yılından bu yana “Podoloji Türkiye” çalışmasının proje koordinatörlüğü ve yazarlığını üstleniyor.

Şahinde Çakır

Araştırmacı

Kocaeli Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu’nun Podoloji programından 2018 yılında mezun oldu. Aralık 2016 yılından bu yana “Podoloji Türkiye” çalışmasının araştırmacı ve yazarlığını üstleniyor.

Yeliz Sancar

Denetmen

Kocaeli Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu’nun Podoloji programından 2014 yılında mezun oldu. Haziran 2014 yılından bu yana “Podoloji Türkiye” çalışmasının proje denetmenliği ve yazarlığını üstleniyor.

Simge Yelmer

Araştırmacı

Kocaeli Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu’nun Podoloji programından 2017 yılında mezun oldu. Ekim 2017 yılından bu yana “Podoloji Türkiye” çalışmasının araştırmacı ve yazarlığını üstleniyor.

Atilla Kaan Balcı

Araştırmacı

Kocaeli Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu’nun Podoloji programından 2019 yılında mezun oldu. Temmuz 2019 yılından bu yana “Podoloji Türkiye” çalışmasının araştırmacı ve yazarlığını üstleniyor.

Fatma Çoban

Araştırmacı

Harran Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu’nun Podoloji programından 2017 yılında mezun oldu. Haziran 2019 yılından bu yana “Podoloji Türkiye” çalışmasının araştırmacı ve yazarlığını üstleniyor.

R. Emre Karadaşlı

Araştırmacı

Kocaeli Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu’nun Podoloji programından 2016 yılında mezun oldu. Temmuz 2019 yılından bu yana “Podoloji Türkiye” çalışmasının araştırmacı ve yazarlığını üstleniyor.

Fulya Kayabaşı

Araştırmacı

Biruni Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu’nun Podoloji programından 2019 yılında mezun oldu. Temmuz 2019 yılından bu yana “Podoloji Türkiye” çalışmasının araştırmacı ve yazarlığını üstleniyor.

Berfin Karakaya

Araştırmacı

Kocaeli Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu’nun Podoloji programından 2020 yılında mezun oldu. Ağustos 2020 yılından bu yana “Podoloji Türkiye” çalışmasının araştırmacı ve yazarlığını üstleniyor.

Aysu Şen

Araştırmacı

Acıbadem Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu’nun Podoloji programından 2016 yılında mezun oldu. Haziran 2019 yılından bu yana “Podoloji Türkiye” çalışmasının araştırmacı ve yazarlığını üstleniyor.

Bir podolog musunuz?

Türkiye’nin ilk ve tek ayak sağlığı platformunda kendi içeriklerinizi üretmek için hemen yazarlık başvurusu yapın.

Hakkımızda

Podoloji Türkiye, 2013 yılının Ekim ayından beri web platformlarını kullanarak “Podoloji” ve ayak sağlığını konu alarak içerikler üreten gayri-resmi bir projedir.

Bize Katılın

Bir podologsanız yazarlık için, hizmet veren bir podolog barındırıyorsanız işletmeniz için başvurabilirsiniz. Bu başvurular tamamen ücretsizdir.

Bu sitenin içeriği kişileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamaz. Site, Sağlık Bakanlığı’nın 15/02/2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesine göre ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamında hazırlanmıştır.

©2013-2021 Podoloji Türkiye – Tüm hakları saklıdır.
Geliştirici: Serdar Esentürk