P D T

Yükleniyor

Ziyaret Notları

Sağlık Bakanlığı’nın talebi üzerine ülkemizde diyabet sağlığına yönelik ziyaretler düzenleyen Pakistan kökenli araştırma ekibi, aralarındaki 3 endokrinolog ve 10 iç hastalıkları uzmanıyla ülkemizin ilki olan Podoloji Ünitesi’ni de ziyaret noktaları arasına kattı. 7 Aralık 2014 tarihinde gerçekleşen ziyaret Prof. Dr. İlhan TARKUN, Uz. Dr. Alev SELEK ve Yrd. Doç. Dr. Halime KENAR‘ın sunumlarıyla renklenirken Öğr. Gör. Dr. Ayfer PEKER‘in Podoloji Ünitesi hakkında sunumu büyük ilgi gördü.

Sunumların ardından Pakistan ekibi, Diyabet Ünitesi, Podoloji Ünitesi ve Podoloji Atölyesi’ni gezerek uygulanan tedavi ve hizmet hakkında bilgi topladı. Ziyaret, Diyabet ve Podoloji ekibiyle çekilen fotoğraflarla son buldu.

Reklam

Ziyaretten Kareler


Son Güncelleme: 10 Mart 2016

İlgili İçerikler

Yorum Yok

Bir Yorum Bırakın

Son Yazılar

Hakkımızda

Podoloji Türkiye, 2013 yılının Ekim ayından beri web platformlarını kullanarak “Podoloji” ve ayak sağlığını konu alarak içerikler üreten gayri-resmi bir projedir.

Bize Katılın

Bir podologsanız yazarlık için, hizmet veren bir podolog barındırıyorsanız işletmeniz için başvurabilirsiniz. Bu başvurular tamamen ücretsizdir.

Bu sitenin içeriği kişileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamaz. Site, Sağlık Bakanlığı’nın 15/02/2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesine göre ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamında hazırlanmıştır.

©2013-2021 Podoloji Türkiye – Tüm hakları saklıdır.
Geliştirici: Serdar Esentürk