P D T

Yükleniyor

01 Mayıs 2018 tarihinde aldığımız kararla yaklaşık olarak 1 yıl süreyle hizmetlerimize geçici olarak ara verdik. Yaptığımız duyuruda bu sürenin 1 yılı aşabileceği bilgisini de paylaşmıştık. Nihayetinde planımıza sâdık kaldık ve bugün (05.07.2019) tarihi itibariyle Podoloji Türkiye gayrı-resmi projemizi yeniden canlandırıyoruz.

01 Mayıs 2018 tarihinden bu yana yaptığımız önemli değişikliklerimize aşağıdan göz atabilirsiniz:

  • Blog sağlayacımız Blogger’ın bağlı olduğu kuruluş olan Google’ın son dönemde aldığı kararlar ve yaptığı güncellemeler ile platform üzerinde yaşanan aksaklıklardan dolayı tüm içerik ve çalışmalarımızı WordPress‘e (wordpress.org) taşıma kararı aldık. Daha stabil ve çok daha fonksiyonel bir platform üzerinde içeriklerimize erişebilirsiniz. Önümüzdeki birkaç aylık dönemde platform farklılıkları sebebiyle içeriklerde birtakım sorunlar ve hatalar görebilirsiniz. Taşıma işlemi halen daha devam ettiğinden kısa süre içerisinde site yapısının oturmasını planlıyoruz.
  • Daha önce “blog.podolojiturkiye.org” adresinde erişim sağlanan blog sitemizi şimdilik “www.podolojiturkiye.org/blog” bağlantısına aktardık. Bu bazı blog yazılarımızda erişim sorunu yaratabilir. Tam anlamıyla düzelene kadar içeriklerimize ulaşmak için “Arama Kutusu” ya da “Arşivler”imizi kullanabilirsiniz.
  • E-posta üzerinde son 1 yıl içerisinde duyurusunu yapmamıza rağmen birçok yanıtsız kalan posta gördük. Bunun üzerinde tekrar düzenlemeler yaptık ve artık bize gönderdiğiniz e-postalarınızda biz size yanıt vermeden önce sizi yönlendiren ve bilgilendiren bir e-posta sistem üzerinden otomatik olarak alacaksınız. Bu, aynı zamanda postanızın bize ulaştığını teyit etmenize olanak sağlıyor.
  • Blog sitesindeki platform değişikliği ile yazarlık sistemimizi de güncelledik. Tüm yazarlarımıza yeni hesaplar ve kurumsal e-postalar atadık. Aynı zamanda “Yazarlık Eğitimi”mizi baştan aşağıya yeniledik. Yazarlık başvurularımızın da diğer tüm hizmetlerimiz gibi bugün itibariyle açık olduğunu tekrar hatırlatalım.
  • Yazar profillerimizi güncelledik.

Detaylı güncelleme notlarımıza ana sitemizdeki duyuru alanından göz atabilirsiniz: https://www.podolojiturkiye.org/guncelleme/05-07-2019.html

İlgili İçerikler

Yorum Yok

Bir Yorum Bırakın

Son Yazılar

Hakkımızda

Podoloji Türkiye, 2013 yılının Ekim ayından beri web platformlarını kullanarak “Podoloji” ve ayak sağlığını konu alarak içerikler üreten gayri-resmi bir projedir.

Bize Katılın

Bir podologsanız yazarlık için, hizmet veren bir podolog barındırıyorsanız işletmeniz için başvurabilirsiniz. Bu başvurular tamamen ücretsizdir.

Bu sitenin içeriği kişileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamaz. Site, Sağlık Bakanlığı’nın 15/02/2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesine göre ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamında hazırlanmıştır.

©2013-2021 Podoloji Türkiye – Tüm hakları saklıdır.
Geliştirici: Serdar Esentürk