P D T

Yükleniyor

13 Haziran 2014’te Kocaeli Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksek Okulu’ndan mezun olan ülkemizin ilk Podolog’larının sevincini hepimiz paylaşıyoruz. Meslek hayatlarında başarılar diler bize ve bizden sonraki Podologlar’a yol gösterici olmalarını temenni ederiz. Sağlıklı ayaklar için varız!

Görselde: Türkiye’nin ilk podologları, Yrd. Doç. Dr. Rüştü Taştan ve Yrd. Doç. Dr. Ayfer Peker.

Bu gurur tablomuzun isimlerini verecek olursak:

  •  İlkem KURUOĞLU
  •  Merve UTLU
  •  Dilek OKUMUŞ
  •  Gülşah DURU
  • ve blog yazarlarımızdan Yeliz SANCAR.

Kocaeli Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu 2014-2015 eğitim ve öğretim yılı sonu için toplamda 14 yeni podologunu daha mezun etmeyi planlıyor. Bu rakamların gelecek eğitim ve öğretim yılları içerisinde 20’nin üzerinde olması ve ülkemiz adına daha nice mezun podologlar temennisiyle…

İlgili İçerikler

4 Yorum

Bir Yorum Bırakın

Son Yazılar

Hakkımızda

Podoloji Türkiye, 2013 yılının Ekim ayından beri web platformlarını kullanarak “Podoloji” ve ayak sağlığını konu alarak içerikler üreten gayri-resmi bir projedir.

Bize Katılın

Bir podologsanız yazarlık için, hizmet veren bir podolog barındırıyorsanız işletmeniz için başvurabilirsiniz. Bu başvurular tamamen ücretsizdir.

Bu sitenin içeriği kişileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamaz. Site, Sağlık Bakanlığı’nın 15/02/2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesine göre ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamında hazırlanmıştır.

©2013-2021 Podoloji Türkiye – Tüm hakları saklıdır.
Geliştirici: Serdar Esentürk