P D T

Yükleniyor

14 Kasım Hediyesi: Podoloji Ünitesi

   Kocaeli Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi’nde ilk olarak “14 Kasım Dünya Diyabet Günü” temalı konferans düzenlendi. Konferansa bir çok basın mensubu ve önemli kişiler eşlik etti. Aynı zamanda 14 Kasım’ın da Dünya Diyabet Günü olması açılışın dikkat çeken noktaları arasındaydı.
   Konferansın ardından Türkiye’nin ilk Podoloji Ünite’sinin resmi açılış töreni gerçekleştirildi.

Reklam

Podoloji Ünitesi Ekibi

Podoloji Ünitesi ekibi 1 doktor ve 2 podolog ile hizmet veriyor. Podoloji Ünitesi hafta içleri saat 09:00 ile 16:00 arası randevuları kabul etmektedir. Muayene, bakım veya tedavi süresi hastadan hastaya ve şikayetlere göre değişim gösterebilmektedir.

Randevu Bilgileri

Kocaeli Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi Podoloji Ünitesi’ne aşağıdaki iletişim bilgileriyle randevu alabilirsiniz.

Telefon: 0 (262) 303 89 01
Adres: Kocaeli Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi, Umuttepe Yerleşkesi, Eski İstanbul Yolu 10 km, 41380 İzmit/KOCAELİ

Özgür Kocaeli Gazetesi’nin açılış haberine buradan ulaşabilirsiniz.
Bizim Kocaeli Gazetesi’nin açılış haberine buradan ulaşabilirsiniz.

İlgili İçerikler

Yorum Yok

Bir Yorum Bırakın

Son Yazılar

Hakkımızda

Podoloji Türkiye, 2013 yılının Ekim ayından beri web platformlarını kullanarak “Podoloji” ve ayak sağlığını konu alarak içerikler üreten gayri-resmi bir projedir.

Bize Katılın

Bir podologsanız yazarlık için, hizmet veren bir podolog barındırıyorsanız işletmeniz için başvurabilirsiniz. Bu başvurular tamamen ücretsizdir.

Bu sitenin içeriği kişileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamaz. Site, Sağlık Bakanlığı’nın 15/02/2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesine göre ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamında hazırlanmıştır.

©2013-2021 Podoloji Türkiye – Tüm hakları saklıdır.
Geliştirici: Serdar Esentürk