P D T

Yükleniyor

Bu yıl 01 Haziran 2017 tarihinde Prof. Dr. Baki Komsuoğlu Kültür ve Kongre Merkezi, Kocaeli Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu’nun mezuniyet törenine ev sahipliği yaptı. Toplamda 334 öğrencinin başarıyla mezun olduğu törene Kocaeli Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ercüment Çiftçi, Kocaeli Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Müdürü Yrd. Doç. Dr. Rüştü Taştan, Kocaeli Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi Başmüdürü Doç. Dr. Yunus Taş, KÖGEM Müdürü Doç. Dr. Yusufhan Yazır, akademik ve idari personelin yanı sıra mezun öğrenciler ve aileleri de katılım gösterdi.

Tören programının açılış konuşmalarını Kocaeli Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ercüment Çiftçi ve Kocaeli Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Müdürü Yrd. Doç. Dr. Rüştü Taştan gerçekleştirdi. Yrd. Doç. Dr. Rüştü Taştan konuşmasında şu ifadelere yer verdi:

Meslek yüksekokulumuzun değerli öğrencilerini bugün mezun etme heyecanı yaşıyoruz. 2 yıl boyunca öğrencilerimize değişimin ve bilimin ışığında eğitim-öğretim verdik. Bu süreçte bizden desteklerini esirgemeyen Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi’nin yöneticilerine ve öğretim üyelerine teşekkür ediyorum. Aynı zamanda bu tören ile birlikte bu güne kadar okulumuzdan 2600’ün üzerinde öğrenci mezun etmenin gururunu yaşıyoruz. Tüm öğrencilerimize özel ve iş hayatlarında başarılar diliyorum.

Yrd. Doç. Dr. Rüştü Taştan

Yeni Podologlar Mezun Oldu!

Ülkemizin ilk podologlarını mezun ederek Podoloji ve farkındalığına öncülük eden Kocaeli Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu bu yıl 4. dönem podologlarını mezun etmenin gururunu yaşıyor. Toplamda 30 nitelikli podoloğun mezun olduğu programda program birincisi Fatmanur Kayaboynu ödülünü Doç. Dr. Ilgın Selime Sade‘nin elinden aldı. Program ikincisi Gülsüm Yılmaz‘a ödülünü Sağlık Bakım Hizmetleri Bölüm Başkanı Yrd. Doç. Dr. Ayfer Peker verirken yine program üçüncüsü Gülcan Yılmaz‘a da ödülünü Doç. Dr. Ilgın Selime Sade takdim etti.

Kaynak(lar): Kocaeli Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Mezuniyet Töreni

İlgili İçerikler

2 Yorum

Bir Yorum Bırakın

Son Yazılar

Hakkımızda

Podoloji Türkiye, 2013 yılının Ekim ayından beri web platformlarını kullanarak “Podoloji” ve ayak sağlığını konu alarak içerikler üreten gayri-resmi bir projedir.

Bize Katılın

Bir podologsanız yazarlık için, hizmet veren bir podolog barındırıyorsanız işletmeniz için başvurabilirsiniz. Bu başvurular tamamen ücretsizdir.

Bu sitenin içeriği kişileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamaz. Site, Sağlık Bakanlığı’nın 15/02/2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesine göre ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamında hazırlanmıştır.

2020© Podoloji Türkiye – Tüm hakları saklıdır.
Geliştirici: Serdar Esentürk