P D T

Yükleniyor

Eğitimin Konusu ve Katılımcılar

6 Mart Cuma günü Diyabet Polikliniği ve Podoloji Ünitesi’nde blog yazarlarımızdan Pdl. Dilek Okumuş‘un da katılımıyla hastalara diyabet ve ayak sağlığına dikkat çeken eğitim programı düzenlendi.
  Programın başında Hem. Yeliz Demirhan ve Hem. Yasemin Erkek diyabet hakkında katılımcılara bilgiler verdi. Diyabet ve dikkat edilmesi gereken noktalara değinilen eğitimin devamında Pdl. Dilek Okumuş diyabetik ayak, önlemi ve bakımı hakkında bilgiler verirken, programa Podoloji programı öğrencileri de eşlik etti.
  Program, katılımcıların sorularının yanıtlanmasıyla son buldu.

Reklam

Diyabetik Ayak Eğitimi

  Bir sonraki yazımızda Pdl. Dilek Okumuş’un “Diyabetik Ayak Bakımı” başlıklı yazısına göz atabilirsiniz.

Yazıya göz at.

Eğitimden GörsellerSon Güncelleme: 10 Mart 2016

İlgili İçerikler

Yorum Yok

Bir Yorum Bırakın

Son Yazılar

Hakkımızda

Podoloji Türkiye, 2013 yılının Ekim ayından beri web platformlarını kullanarak “Podoloji” ve ayak sağlığını konu alarak içerikler üreten gayri-resmi bir projedir.

Bize Katılın

Bir podologsanız yazarlık için, hizmet veren bir podolog barındırıyorsanız işletmeniz için başvurabilirsiniz. Bu başvurular tamamen ücretsizdir.

Bu sitenin içeriği kişileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamaz. Site, Sağlık Bakanlığı’nın 15/02/2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesine göre ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamında hazırlanmıştır.

©2013-2021 Podoloji Türkiye – Tüm hakları saklıdır.
Geliştirici: Serdar Esentürk