P D T

Yükleniyor

Mezuniyet Töreni ve Katılımcılar

Kocaeli Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu mezuniyet töreni her yıl olduğu gibi bu yıl da Prof. Dr. Baki Komsuoğlu Kültür ve Kongre Merkezi’nde halka açık olarak düzenlendi. Törene Kocaeli Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ercüment Çiftçi, Kocaeli Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Müdürü Yrd. Doç. Dr. Rüştü Taştan, Kocaeli Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi Baş Müdürü Doç. Dr. Yunus Taş, KÖGEM Müdürü Doç. Dr. Yusufhan Yazır ve Podoloji programı Yrd. Doç. Dr. Ayfer Peker de katılırken birçok akademisyen, personel ve konuk da törende yer aldı.

Törenin açılış konuşmasını meslek yüksekokulu müdürü Yrd. Doç. Dr. Rüştü Taştan yaptı ve tören diğer konukların da konuşmalarıyla devam etti.

Podoloji Programından 18 Yeni Mezun

Açıldığı günden bu yana 3. kez Podoloji mezunlarını verme gururunu yaşayan Kocaeli Üniversitesi, 18 yeni mezununu daha ülkemize kazandırdı. Diplomalarını Yrd. Doç. Dr. Ilgın Selime Sade ve Podolog Mükerrem Vatansever’in elinden alan mezunlarda program birincisi Senanur Fener, ikinci Öznur Çil ve üçüncü Muhammed Malo ödüllerini Yrd. Doç. Dr. Ayfer Peker’in elinden aldı.

Podoloji Öğrencileri de Ödüllendirildi

Geçtiğimiz aylarda Harran Üniversitesi tarafından düzenlenen 1. Ulusal Podoloji Sempozyumu’na Podoloji programı öğrencileri de konuk olmuş, Merve Eldoğan sunumuyla sempozyuma eşlik etmişti. Gösterdikleri ilgi ve çabalarından ötürü meslek yüksekokulu müdürlüğünce Dilara Bilici, Merve Eldoğan, Özge Nar, Erva Karabalık, Özgür Sezer ve Kübra Ünlü de tören esnasında ödüllendirilen isimlerden oldu.

İlgili İçerikler

Yorum Yok

Bir Yorum Bırakın

Son Yazılar

Hakkımızda

Podoloji Türkiye, 2013 yılının Ekim ayından beri web platformlarını kullanarak “Podoloji” ve ayak sağlığını konu alarak içerikler üreten gayri-resmi bir projedir.

Bize Katılın

Bir podologsanız yazarlık için, hizmet veren bir podolog barındırıyorsanız işletmeniz için başvurabilirsiniz. Bu başvurular tamamen ücretsizdir.

Bu sitenin içeriği kişileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamaz. Site, Sağlık Bakanlığı’nın 15/02/2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesine göre ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamında hazırlanmıştır.

2020© Podoloji Türkiye – Tüm hakları saklıdır.
Geliştirici: Serdar Esentürk