P D T

Yükleniyor

Dr. Aris Koufos Podoloji Ünitesi’nde

Pedissence Medical Equipments firması Türkiye Genel Müdürü Dr. Aris Koufos, ülkemizin ilk Podoloji Ünitesi’nde Öğr. Gör. Dr. Ayfer Peker, Pdl. Dilek Okumuş ve Pdl. Yeliz Sancar’ın da katılımıyla baropodometrik analiz, kinetik analiz, üç boyutlu tabanlık tasarımı ve CNC teknolojisi ile tabanlık üretimi konularında geniş çaplı bir eğitim programı sundu.

CNC Teknolojisi Podoloji Ünitesi’nde

Tabanlık üretimi konusunda ileri düzey kullanım kolaylığı ve daha başarılı sonuçlar doğuran CNC teknolojisi artık Podoloji Ünitesi’nde hizmet veriyor. Üç boyutlu sonuç ekranı, tedavide etkin rol oynuyor.

Program Ait Görseller

İlgili İçerikler

Yorum Yok

Bir Yorum Bırakın

Son Yazılar

Hakkımızda

Podoloji Türkiye, 2013 yılının Ekim ayından beri web platformlarını kullanarak “Podoloji” ve ayak sağlığını konu alarak içerikler üreten gayri-resmi bir projedir.

Bize Katılın

Bir podologsanız yazarlık için, hizmet veren bir podolog barındırıyorsanız işletmeniz için başvurabilirsiniz. Bu başvurular tamamen ücretsizdir.

Bu sitenin içeriği kişileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamaz. Site, Sağlık Bakanlığı’nın 15/02/2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesine göre ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamında hazırlanmıştır.

2020© Podoloji Türkiye – Tüm hakları saklıdır.
Geliştirici: Serdar Esentürk