P D T

Yükleniyor

Kısaca Emrah Özdilek

Emrah Özdilek, 1987 yılında Boyabat/Sinop’ta doğdu. Kocaeli Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi, Sahne Sanatları programı Dramatik Yazarlık anasanatdalından mezun oldu. Arka Sıradakiler: Umut dizisindeki “Ökkeş” karakteriyle tanındı. Sonrasında Annem Uyurken dizisinde rol aldı ve Babam Sınıfta Kaldı dizisindeki “Kayserili Tahsin” rolüyle büyük beğeni topladı. Dizinin sona ermesinden sonra Gani Müjde’nin diğer dizisi olan Pis Yedili’ye geçiş yaptı. CNN Türk televizyonunda Burada Laf Çok programında Mesut Yar ile birlikte çalışmakta ve programın editörü olmakla beraber program içerisinde yer aldığı skeçlerle de oyunculuk kariyerini sürdürmektedir.

Muayene Tanısı: Tırnak Batması

Tırnak batması nedeniyle ünitemize başvuran Özdilek’e ilk müdahale aynı zamanda kardeşi olan Podoloji programı son sınıf öğrencisi Hazal Sinem Özdilek’ten geldi. Tırnak bakımı ve tırnak teli uygulaması yapılan Emrah Özdilek, memnuniyetini sosyal hesabı Instagram üzerinden paylaştı.

İlgili İçerikler

Yorum Yok

Bir Yorum Bırakın

Son Yazılar

Hakkımızda

Podoloji Türkiye, 2013 yılının Ekim ayından beri web platformlarını kullanarak “Podoloji” ve ayak sağlığını konu alarak içerikler üreten gayri-resmi bir projedir.

Bize Katılın

Bir podologsanız yazarlık için, hizmet veren bir podolog barındırıyorsanız işletmeniz için başvurabilirsiniz. Bu başvurular tamamen ücretsizdir.

Bu sitenin içeriği kişileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamaz. Site, Sağlık Bakanlığı’nın 15/02/2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesine göre ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamında hazırlanmıştır.

©2013-2021 Podoloji Türkiye – Tüm hakları saklıdır.
Geliştirici: Serdar Esentürk