P D T

Yükleniyor

Podolog Mükerrem Vatansever Kimdir?

Mükerrem Vatansever, Kocaeli Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu’nun 2014 yılında Podoloji programında verdiği ilk mezunlarındandır. Eğitim ve öğretim dönemlerini başarıyla bitiren Mükerrem Vatansever şu anda özel bir hastanenin Podoloji biriminde hizmet veriyor.

Sağlık Olsun Programında

Yerel televizyon kanalı TV 41’in konuklarıyla sağlık gündemini aydılatan programı Sağlık Olsun, geçtiğimiz haftalarda Podolog Mükerrem Vatansever’i programa konuk etti. Podoloji’nin tanımı ve ayak sağlığına yönelik sohbet eşliğinde gerçekleştirilen programda Vatansever, bilinen ayak sorunları ve günlük ayak bakımının öneminden bahsetti. Özellikle bayanlara hitap eden ayaktaki şekil bozuklukları, tırnak batması ve baş parmak eğriliği gibi sorunlara da ışık tutan Mükerrem Vatansever, podolojik tedavi yöntemlerinin konu üzerindeki önemine de değindi.

İlgili İçerikler

Yorum Yok

Bir Yorum Bırakın

Son Yazılar

Hakkımızda

Podoloji Türkiye, 2013 yılının Ekim ayından beri web platformlarını kullanarak “Podoloji” ve ayak sağlığını konu alarak içerikler üreten gayri-resmi bir projedir.

Bize Katılın

Bir podologsanız yazarlık için, hizmet veren bir podolog barındırıyorsanız işletmeniz için başvurabilirsiniz. Bu başvurular tamamen ücretsizdir.

Bu sitenin içeriği kişileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamaz. Site, Sağlık Bakanlığı’nın 15/02/2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesine göre ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamında hazırlanmıştır.

©2013-2021 Podoloji Türkiye – Tüm hakları saklıdır.
Geliştirici: Serdar Esentürk