P D T

Yükleniyor

Podoloji Türkiye© olarak web platformlarının sağladığı imkanlarla en hızlı ve doğru bilgileri yayımlamayı hedefliyoruz. Bu doğrultuda son 3 yıllık süreçte aktif tuttuğumuz “Bir Podoloğa Danışın”, “İşletmenizi Kaydedin” ve “Podologlar Nerede?” gibi kullanıcı kayıtlarını baz alan sistemlerimiz üzerindeki ilginize teşekkür ederiz.

10 Nisan 2020 tarihi itibariyle web sitemize ayrı bir bölüm oluşturduk, PDT© Forum. Temel forum sistemlerinde olduğu gibi üye kayıtlarının da yer aldığı bu platformumuz üzerinde deneyiminizi paylaşabilir ya da paylaşılanlara göz atabilirsiniz. Sitemize özel yazışmalar üzerinden gelen bilgilerin yoğunluğunu hafifletmek ve aynı zamanda Forum sistemi aracılığıyla ilgili konulara kolay erişimin sağlanması adına bu yeni platformumuzu aktifleştirmiş bulunmaktayız.

Forum hakkındaki detaylara buradan ulaşabilirsiniz.

İlgili İçerikler

Yorum Yok

Bir Yorum Bırakın

Son Yazılar

Hakkımızda

Podoloji Türkiye, 2013 yılının Ekim ayından beri web platformlarını kullanarak “Podoloji” ve ayak sağlığını konu alarak içerikler üreten gayri-resmi bir projedir.

Bize Katılın

Bir podologsanız yazarlık için, hizmet veren bir podolog barındırıyorsanız işletmeniz için başvurabilirsiniz. Bu başvurular tamamen ücretsizdir.

Bu sitenin içeriği kişileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamaz. Site, Sağlık Bakanlığı’nın 15/02/2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesine göre ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamında hazırlanmıştır.

©2013-2021 Podoloji Türkiye – Tüm hakları saklıdır.
Geliştirici: Serdar Esentürk